Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Zwan

“Zwanderful Taste”, “Mükemmel Tatlar” sloganıyla 1875’ten beri Avrupa’nın en büyük konserve et ve sosis firması olup, birçok ürün çeşidi ile KKTC marketlerinde 30 yıldır en büyük raf alanına sahiptir. Markanın en büyük özelliği, kaliteden ödün vermeden, alanında her daim bir numara kalabilmesi ve bu konudaki istikrarıdır.

Zwan ürünleri, tüm sandviç çeşitlerinde, kahvaltılarda, pizzalarda, tostlarda; kısacası yemek yemek istediğiniz her anda aklımıza gelen en kaliteli ve güvenilir marka olma özelliğini taşır.

Birbirinden farklı Zwan Beef çeşitleri arasında tavuk, dana, hindi, baharatlı,tandoori ve yeşil zeytinli bulunmakta, ve sizlere damak tadınıza göre tüketim yapma sansını sunmaktadır.

Zwan beefleri yanında, sosis çeşitleri de KKTC pazarındaki raflarda geniş yer tutmakta ve güvenle, beğenilerek tüketilmektedir.

En büyük özelliği, urunu anında açarak tüketilmeye hazır durumda biz tüketicilere sunarak, pazarda rakiplerinden ayrılan tat ve kalitesiyle yıllardır zirvede olmasıdır.

Pazara ilk kez “Zwan Light Sosis” seçeneğini de sunan Zwan, formunu koruyan ve sağlıklı beslenenleri de dikkate alarak, kendi alanında bir baksa ilke daha imza atmış bulunmaktadır.

Zwan sosis çeşitleri pizzalarda, kokteyl ve kanepelerde, kahvaltılarda, kısacası acıktığınız zaman aklımıza ilk gelenlerdendir.

Zwan sosis çeşitleri arasında tavuk sosis, cocktail sosis (dana eti), mini cocktail sosis, cam sosis ve Big Franks bulunmaktadır. Tüm Zwan ürünleri isteğinize uygun olarak afiyetle tüketilmeye hazırdır.

Dünyadaki yeniliklerin sıkı takipçisi olan Zwan, beef çeşitlerini “easy-open” denilen, kolay acılan alüminyum kutularda sunmaya başlamıştır.

Firmadan yenilikler: Çok yakında sizlerle buluşturacağımız U-shape, pismiş ve tüketime hazır sosislerimiz vakumlu ambalajları ile raflarda yerini almaya başlayacaktır. Ürün; tazeliğinden birşey kaybetmeden, yeni vakumlu ambalajıyla birlikte mikrodalga fırınlarda ısıtılabilir özelliğe sahip olup, dileyenlere sıcak servis halinde sunulabilir.

Zwan firması ayni zamanda bünyesinde bulundurup, üretimini yaptığı Niers markası ile de gün geçtikçe pazardaki yerini sağlamlaştırıp, tadını müşterilerine sevdirerek hızla yaygınlaşan bir marka olma yolundadır. Sandviç House’ların ilk tercihlerinden olan Niers; Hollanda’nın Zwan’dan sonraki en güçlü beef markası ünvanına sahiptir.

Firmanın bünyesinde barındırdığı bir diğer marka olan Laan Beef ise yine firmamız tarafından dağıtım ve distribütörlüğü yapılan ve marketlerde eksilmeden yerini alan bir diğer beef markasıdır.

Sizler de sofralarınızda kaliteden ödün vermiyor, mükemmel tattan vazgeçemiyorsanız, Zwan tüketmeye devam edin !!

“Zwanderful Taste”