Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Doğadan

1975’TEN beri, “Bir iyilik yap kendine” sloganıyla; Adaçayı ve Ihlamur çeşitleriyle ilk bitki çayı üretimine başladı.

Günümüzde tüm bitki ve meyve cay çeşitlerini kapsayan 60 tan fazla çeşidiye, KKTC raflarındaki en çok satılan çay markası olma ünvanına sahip olup, bir dünya markası haline gelmiştir.

Doğadan’ın amacı, doğanın sonsuz doğal zenginliklerini, iyiliğini ve canlılığını sağlıklı ve iyi bir yaşam için sunmaktır.

Yıllardır evlerimizde eksik olmayan bitki çayları çeşitleri arasında en çok satılanlar listesinde başı çeken rezene, ekinezya, ıhlamur, nane ve adaçayı olmakla birlikte, bunların yanında fonksiyonel çaylar kategorisinde sağlıklı ve formda kalmak isteyenlere özel form çay çeşitleri genişleyen yelpazesiyle büyümeye devam etmektedir. Siyah çaylar arasında gizli bahçe ve bergamotlu “Earl Grey” vazgeçilemeyenler arasında yer almaktadır. Meyve çayları çeşitleri ise hızla büyüyen ve sevilerek tüketilen kuşburnu, nar-çilekli ve benzeri daha birçok çeşidiyle meyve aroması sevenlerle buluşmaya devam etmektedir. Fonksiyonel çay olarak adlandırılan grupta ise günün ve modunuzun ne olduğu kendiniz belirleyerek “Active, Relax, Mate” ve benzeri çeşitlerle günün geri kalanını istediğiniz gibi geçirebilmenizi sağlar.

Firmadan Yenilikler: Doğadan kısa bir süre önce bizlerin huzuruna sunduğu büyülü bohça ailesini genişleterek, bohçacıkların içine meyve parçacıklarını ve sağlıklı bitkileri özenle harmanlayıp, ilk kez firma tarafından özel bir formülle üretilen, saf nişastadan yapılmış bohçacıklarda bizlere sunuyor.

Sadece yetişkinlere değil, çocuklara yönelik urun yelpazesini de geliştiren Doğadan, bugünün çocuklarına sağlıklı bir yaşam sunmak adına bebek ve çocuk çayları adı altında mini karışık, Bugs Bunny ve Tweety çocuk çayları ile renkli ve ilgi çekici ambalajlarıyla ulaşmaktadır.

Siz de sağlıklı olmak adına kendinize doğal yollarla “Bir iyilik yapın” !

Doğadan’la zinde ve formda kalın !